• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    Roelofsen, ArjanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    27 meiRVW 1 - SC Doesburg 1
  • Poulestanden RVW 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Arnhemia 125201461
    2Angerlo Vooruit 125192459
    3SC Doesburg 125182556
    4RVW 125163651
    5De Paasberg 125143845
    6FC Zutphen 125133942
    7Voorst 1251321041
    8SV Basteom 125951132
    9Elsweide 1251031232
    10SDOO 125831427
    11De Hoven 125801724
    12SHE 125441716
    13Socii 125412013
    14Edesche Boys 12522214

    Poulestanden RVW 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RODA '28 133009
    2Beuningse Boys 132016
    3RVW 131023
    4SCD '33 130030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    De Hoven 1 - RVW 113 mei1 - 4
    Arnhemia 1 - RVW 120 mei3 - 10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, StefanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gerritsen, KoenTeamspeler
    Hendriks, BartTeamspeler
    Moller, RudyTeamspeler
    Robbers, QuintenTeamspeler
    Rozijn, KevinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    RVW doet goede zaken na winst op medekoploper

    Terwijl half Nederland schaatst, speelt RVW 1 gewoon een potje voetbal tegen de koploper SC Doesburg. En niet onverdienstelijk: 1-3 winst!!! De strijd om het kampioenschap in de vijfde klasse D is weer helemaal open. Arnhemia, SC Doesburg, en RVW met 34 punten en Angerlo Vooruit er kort achter [...]

    lees meer

    RVW - De Hoven uitslag 4-1

    Wat als een lastige wedstrijd werd ingeschat, eindigde uiteindelijk in een zeer verdiende en eigenlijk toch wel makkelijke 4-1 overwinning. De Hoven, directe concurrent, op de derde plaats met slechts één puntje, liet op het veld niet zien waarom ze recht hadden op zo´n hoge notering. Daarentegen[...]

    lees meer

    Wel winst, maar geen periodetitel voor RVW

    Voor RVW stond het duel tegen SV Basteom in het teken van winnen en zoveel mogelijk scoren, of hopen op een stuntje van 'overbuurman' SDOO uit Heteren. Winnen is natuurlijk altijd de opdracht van trainer Peter van den Borden. Aan die opdracht voldeed zijn formatie keurig. In Steenderen was het [...]

    lees meer

    RVW in slotfase toch nog voorbij FC Zutphen

    Voor RVW verloopt het seizoen tot dusver prima. Door de goede resultaten die de ploeg tot nu behaalde bivakkeert de ploeg van trainer Peter van den Borden in de top van de 5e Klasse D. En daar is na het thuisduel tegen FC Zutphen geen wijziging in gekomen. De winst was weliswaar krap, maar zeker [...]

    lees meer

    RVW moeizaam voorbij Voorst

    RVW leek tegen het bezoekende Voorst al snel op weg naar een ruime overwinning, maar omdat de ploeg van trainer Peter van den Borden weigerde de vele kansen te benutten werd het tot en met de 92e minuut onnodig spannend. Bij rust was het in Heelsum 2-0. Na rust liet de thuisclub de gasten uit Voorst[...]

    lees meer

    RVW-Valburg uitslag 5-0

    Op een heerlijke zondagmiddag mocht het publiek zich verheugen op een lekkere wedstrijd. Immers; Valburg, laatste op de ranglijst, moest toch makkelijk te verslaan zijn. Met mooie uitgespeelde kansen van Sander Bos en Ivo Klomp en weinig tegenstand van Valburg werd de eerste helft met tevredenheid [...]

    lees meer

    RVW 1; wat een wedstrijd!

    RVW - Edesche Boys uitslag 5-3. Pffffff........ wat een wedstrijd. Ik dacht dat ik met het Nederlands Elftal van gisteren de gifbeker al had opgedronken. Eerlijk is eerlijk: het was niet best. Of dat nu onderschatting was, lentekriebels of last van de zomertijd. Maar kennelijk hebben we met de [...]

    lees meer

    Elsweide - RVW uitslag 1-8 !!

    Winnen van een directe concurrent is één. Maar dan ook nog die tegenstander met een uitslag van 1-8 de oren wassen, geeft een euforisch gevoel. Wat opvalt is de gedrevenheid waarmee momenteel gevoetbald wordt. Elk duel moet gewonnen worden. Heerlijk om naar te kijken. Elsweide mocht na het [...]

    lees meer

    1 van pagina 3