• Vrouwen 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kox, KarinOverige stafTeammanager
    Pes, Jan-WillemTechnische staf
    Pes, Jan-WillemTechnische stafTrainer/coach
    Stoffers, SusanOverige stafTeammanager
    Vos, KoenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden RVW VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1VDZ VR322006
    2RVW VR121013
    3SDOO VR120020

    Poulestanden RVW VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKHVV VR312110133
    2RVW VR111100130
    3Angeren VR11290327
    4GVA VR21152417
    5AZ 2000 - Elderveld VR11051416
    6DVV VR11042414
    7SDOO VR11141613
    8HAVO VR11241713
    9SVO DCS/OBW VR2102177
    10SC Rheden VR11220106
    11GVA VR31110103
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Boros, MatthiaTeamspeler
    Bos, EllisTeamspeler
    Bos, MadelonTeamspeler
    Bronckhorst, Nilay vanTeamspeler
    Dam, Joanna van denTeamspeler
    Dorigo, DonnaTeamspeler
    Gronden, Khyra van derTeamspeler
    Heufkens, AnoukTeamspeler
    Kox, KarinTeamspeler
    Krens, ChantalTeamspeler
    Leewes, EstherTeamspeler
    Putter, Babien deTeamspeler
    Raath, Selina vanTeamspeler
    Robbers, BrigitteTeamspeler
    Stoffers, SusanTeamspeler
    Tommel-Aarns, TamaraTeamspeler
    Weerd, Charlotte van deTeamspeler
    Wennekes, DemiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    De dames van Rein en Cindy moesten vandaag aantreden tegen het tweede van GVA uit Doornenburg. Het werd een eenzijdige wedstrijd waar de teller uiteindelijk op tien eindigde. Net genoeg voor de dames om de friet van Rein na de wedstrijd goed te laten smaken! Na de eerste helft leek dat een makkie [...]

    lees meer